Ingatlanok összehasonlítása

Eladó ingatlan Pécs-Somogyban

Pécs - Somogy Vasas I. bányatelep
9.990.000 Ft
185.000 Ft / m2

Leírás

Felújítandó sorházi otthon kiváló helyen Pécs-Somogyban! Eladásra kínálunk Pécs Somogy városrészében egy 54 nm-es, kétszintes sorházi ingatlant, 140 nm-es saját telekkel. Az ingatlan 1,5 szobás kialakítású, így ideális lehet első otthonnak, fiatal pároknak vagy akár befektetés céljára is. A ház külső állapota rendezett: szigetelt és frissen festett homlokzattal rendelkezik, azonban belső tere teljes felújítást igényel, így új tulajdonosa saját ízlésére formálhatja. A környék infrastruktúrája kiváló: az ingatlan közvetlen közelében óvoda és iskola is megtalálható, így családosok számára is remek választás lehet. Főbb jellemzők: 54 nm lakótér 2 szintes kialakítás 140 nm saját telek 1,5 szoba Külső szigetelés és festés megtörtént Belső felújítást igényel Csendes, mégis jól megközelíthető környezet Óvoda és iskola a közelben Ha egy jó adottságokkal rendelkező ingatlant keres, amelyet saját elképzelése szerint alakíthat ki, akkor ez a lehetőség Önre vár! További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

További adatok

  • Azonosító: 1665845
  • Épület szintjei: 2
  • Méret: 54 m2
  • Telek méret: 140 m2
  • Szobák száma: 1 db
  • Félszobák száma: 1 db
  • Fűtés: Egyéb kazán
  • Állapot: Felújítandó
  • Építési év: 1980
  • Ház szerkezete: Tégla
  • Erkély/terasz: Nincs
  • Melléképület: -
  • Tetőtér: -

Elhelyezkedés